Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo! Kredi Kartına Taksit Avantajı KENDİN TASARLA

Alışveriş Sepeti

0

Sepetiniz Boş

Alışveriş Yap

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Pratik ve benzersiz tasarımlarıyla, çevre dostu ve sürdürülebilir mobilyalar üreten Creo Mobili’ye hoş geldiniz. Uzun yıllar sektörde olmanın verdiği tecrübeden ve hayallerimizden güç alarak 2020 yılında Bursa’da kurulduk. Meraklı, araştırmacı, farklı ve keşfedilmemiş tecrübeler peşinde koşan bir marka olarak, detaylara büyük önem veriyoruz. Gençlerin talep ve beklentilerini analiz ederek, ergonomik ürünler tasarlıyoruz. Onlara iyi ve sağlıklı bir ortam yaratmak için aralıksız çalışıyoruz.

 

Yüksek kaliteli, sürdürülebilir çocuk ve ofis mobilyaları üretiyoruz. Koyduğumuz hedefleri teker teker gerçekleştirip önümüze yenilerini katıyoruz. Yeni yatırımlarla sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Öğrenen ve kendini yenileyen bir sistem oluşturduk. Bu sistemi sahip olduğumuz değerler ile gelecek nesillere aktarmanın çabası içerisindeyiz.

 

İş ortaklarımızla güçlü ilişkiler kurmak,

Müşteri beklentilerini kesintisiz karşılamak,

Heyecanlı ve dinamik hizmet anlayışını sürdürmek,

En kaliteli ürünleri ve En uygun fiyata üretmek,

Creo Mobili olarak sahip olduğumuz en kıymetli değerlerdir.

 

Üretim merkezi Bursa’da olan firmamız aşağıdaki 3 adet mağazası ile faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

 

Mobiliyum AVM B Etapta,

Masko Mobilyacılar Çarşısı’nda

Almanya Köln’de

Creo Mobili’nin yeni ürünleri hakkında güncel paylaşımlarından haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Saygılarımızla,

 

Vizyonumuz

“Müşterilerimizin sağlıklı, rahat ve verimli çalışma alanlarına sahip olmalarını sağlayan, ergonomik ve sürdürülebilir ürünlerimizle dünyada lider bir marka olmak.”

 

Misyonumuz

“Kişiselleştirilebilir ve ergonomik çalışma masaları tasarlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla, yüksek kaliteli ve sürdürülebilir ürünlerimizle sağlıklı ve konforlu çalışma alanları oluşturmak. Çalışanlarımızın refahını önemseyerek, güvenli ve destekleyici bir çalışma ortamı yaratmak.”